Naše věci

Jsou převážně vyrobené ze 100% organické bavlny, či recyklované bavlny, případně dalších recyklovaných materiálů.

 
cotton-capsule-293692
 
 
Bavlnu máme z Indie a věci jsou pro nás vyrobené v Bangladéši, kde celý proces výroby od semínka bavlnovníku až po finální produkt je pod tou nejpřísnější kontrolou, což dokazuje velmi ceněný certifikát GOTS. Více o našich certifikátech se dozvíte v sekci "slovníček pojmů", kde vám jednotlivé certifikáty přiblížíme. 
Férové pracovní podmínky pracovníkům zaručuje FAIR WEAR FOUNDATION certifikát.
 
 
BRV529c3d_gotsFAIR_WEAR
 
K potiskům používáme ekologicky šetrné barvy na bázi vody, které příliš nezatěžují přírodu a životní prostředí. Tiskne česká firma v ČR a tiskneme starým dobrým a stále nepřekonaným sítotiskem.
 

 

Naše věci jsou velice příjemné na nošení. Na dotek jsou až neuvěřitelně jemné a věřte, že budete velice mile překvapení.

Neseperou se, udrží si barvu i tvar a také vůbec nežmolkují.
Jsou prostě boží : -).
 

Gramáže se pohybují od 120 - 350 g/m2  a vždy je najdete v detailu každého produktu společně s doporučením ohledně praní, žehlení a tabulkou velikostí.

 

 

Věci jsou především určené jako volnočasové. Ovšem klidně v nich můžete s přehledem chodit do práce, na ofiko prezentaci, či oslavu kulatin manželky vašeho šéfa. Hodí se na různé párty, do kina, na rande, či jen tak s přáteli na skleničku či kávu a dortík.

 

Pro milovníky nejrůznějších sportů máme také ty nejlepší zprávy, protože organická balvna je právě to pravé ořechové pro jakýkoliv sport. Já osobně v tričku, mikině a čepici chodím hodně běhat a zcela upřímně žádný lepší matroš jsem na sobě zatím opravdu nikdy neměl. 

 

Jelikož v naší bavlně není nic umělého, ani závadného, skvěle se hodí pro atopiky, lupénkáře a různé ekzémisty, kteří kolikrát už fakt nevědí co si na sebe mají vzít. 

 

 

Naše věci máme také s potisky mladých talentovaných výtvarníků, grafiků, designérů.

Motivy různých oborů: hudba, divadlo, film, art, design, móda, architektura, sport. Zatím toho sice není moc, ale budeme stále něco nového přidávat. Pokud máte zajímavý nápad na potisk, rozhodně nám neváhejte napsat a podělit se o něj s námi. Budeme opravdu velice rádi.

 

POHÁDKA VZOR

  

Máme také rádi naši planetu a proto naše věci děláme s respektem k ní. 

Chceme žít v souladu s přírodou a podporujeme udržitelnou módu.

 

Život je o hezkých věcech, o osobním prožitku o zastavení se, o vůni a pocitu z něčeho nového, o zbavení se strachu ze změny o pocitu svobody, o tom být sám sebou, o tom se za sebe nestydět, vážit si sebe, stát pevně na svých nohou. O tom, že plavat proti proudu je pro nás jediná a nevyhnutelná cesta. 

 

Pro volnomyšlenkáře, nezávislé, kreativní i cílevědomé, svobodné a nespoutané lidi. Pro nás, kteří věci vnímají a přemýšlejí o nich, pro vás, kteří už ví.

 

evča:štěpán

x